Виробництво

ТОВ «Фірма «СОЮЗ, ЛТД» вже понад 10 років є єдиним в Україні підприємством, яке виконує повний цикл виробництва піноутворювачів, починаючи від синтезу основи (алкілсульфатів) і закінчуючи аналізом фізико-технічних характеристик та проведенням вогневих випробувань готового продукту в акредитованій виробничій лабораторії. Фірма «СОЮЗ, ЛТД».

Відмінними рисами підприємства є:

  • висока гарантована якість продукції, що випускається;
  • оперативність постачання;
  • конкурентоспроможна ціна;
  • наявність продукту незалежно від коливань валют та кон’юнктури ринку;
  • безкоштовне гарантійне обслуговування весь термін експлуатації продукції;
  • кваліфікована допомога спеціалістів підприємства

Підприємство має розвинену інфраструктуру: виробничі цеха, складські приміщення, обладнану акредитовану лабораторію, що дозволяє проводити технологічні процеси на високому сучасному рівні.

Замовниками ТОВ «Фірма «СОЮЗ ЛТД» стали найбільші будівельні організації, підрозділи МНС, суду морського і річкового флоту, промислові підприємства різних галузей (нафтогазодобувної, нафтогазотранспортної, нафтогазопереробної, хімічної, гірничодобувної, легкої, важкої, машинобудування, складів ), об’єкти наземного та авіаційного транспорту. Великі партії піноутворювача поставляються не лише на підприємства України, а й у країни далекого та ближнього зарубіжжя.

Якість продукції підтверджується сертифікатом відповідності, паспортами якості на кожну вироблену партію, висновками санітарно-епідемеологічної експертизи та державної санітарно-гігієнічної експертизи.

 

Комментирование запрещено